Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Андеркат стрижка – повний огляд та фото варіантів

Андеркат – одна з тих популярних та самобутніх стрижок, які можна впізнати навіть неозброєним оком, за кілометр. Це тому, що його основні риси, а саме простота та контрастна структура можуть створити відмінний індивідуальний стиль. Зачіска андеркат безперечно дарує відчуття сучасності та стриманості.

Чоловіки люблять цю стрижку, тому що вона йде в ногу із сучасною модою і має безліч варіантів укладання, що дає багато можливостей для індивідуального укладання. Щоб допомогти вам залишатися в курсі, ми підготували всі основні речі, які ви повинні знати про стрижку андеркат. Тут все про те, як стригти, укладати і підтримувати в порядку цю зачіску!

Содержание

Що таке стрижка андеркат

Насамперед стрижка андеркат передбачає контраст довжини волосся з боків і на маківці. Верх завжди залишають довше, а боки та потилицю стрижуть або голять. Що стосується загальної довжини вашої стрижки, вона може змінюватись від короткої до довгої, але спочатку ця стрижка передбачала довжину від короткої до середньої.

long-undercut

Для якої форми обличчя підходить андеркат

Якщо говорити про класичні варіації чоловічих андеркатів, то квадратні та ромбоподібні обличчя ідеально підходять до стрижки. Оскільки ця стрижка має мінімалістичний і плавний силует, вона врівноважуватиме незграбні риси обличчя цих форм, роблячи їх менш різкими. Але не забуватимемо, що існує безліч варіацій зачіски андеркат. Це означає, що деякі змішані або безшовні варіанти також добре підійдуть для чоловіків з круглим або довгастим обличчям.

undercut-2
undercut-3

Види стрижки андеркат

Стрижка андеркат стала трендом не дарма. Її стильність і легкість догляду говорять самі за себе, і те саме можна сказати про його універсальність. Способів стрижки, носіння та укладання цієї стрижки безліч, тому вона подобається чоловікам. Ця стрижка може бути як завгодно різноманітною: від акуратних і витончених фасонів до брутальних образів.

Оскільки вам пропонується такий широкий спектр варіантів, досить легко заплутатися в них і помилитися. Звичайно, ми не хочемо, щоб це сталося, і ми впевнені, що ви також. Це в основному причина, через яку ми підготували цей посібник за стилями undercut. Який із них вибрати залежить тільки від вас!

Андеркат із фейдом

fade-undercut

Андеркат фейд – це фантастична суміш модних стрижок, що поєднує в собі акуратність класичної фейд-стрижки і разючу гостроту андеркат. Будучи втіленням практичності та модності, фейд-андеркат є чудовою основою для збереження бездоганності вашого волосся та надання їм відповідності вашому стилю. Чоловічі стрижки з фейдом можна стилізувати на власний розсуд. Це може бути загладжений вниз, задній або бічний підріз із безліччю варіантів текстури.

Відрізаний андеркат

disconnected undercut

Відрізаний андеркат — це сміливість і грубі переходи. Волосся на маківці традиційно довше, але перехід до коротких боків досить різкий, оскільки в якийсь момент вони починають коротшати, утворюючи роз’єднане тіло. Такі стрижки призначені для тих, хто не любить гладкість та акуратність у стрижках.

Андеркат із зачісом назад

Slicked Back Undercut

Оскільки чоловіча стрижка андеркат створює сміливий та висококонтрастний образ, ви можете залишити зачіску на маківці досить помірною. Андеркат із зачесаною назад стрижкою буде добре збалансованим, але все ж таки яскраво вираженим. Крім того, цей елегантний вигляд волосся підійде практично до будь-якої обстановки.

Андеркат із кучерями

Curly Undercut

Якщо у вас кучерява текстура волосся, обов’язково підкресліть її чоловічим андеркатом. Це не тільки тримає ваші кучері в центрі уваги, але й дозволяє вам набагато легше підтримувати їх у кращому вигляді.

Андеркат із зачісом набік

Боковой подрез

Надайте своїй офісній зачісці модний вигляд за допомогою чоловічої стрижки андеркат. Стильний топ з боковим вирізом для надання образу акуратності та охайності та додаткового акценту.

Дизайнерський андеркат

дизайнерский андеркат

Стрижка андеркат хороша ще й тим, що вона дає вам можливість індивідуалізувати ваш образ. Ви можете оживити свій новий образ дизайнерським андеркатом , який, у свою чергу, може розташовуватися будь-де. Він може підкреслити перехід між бічними сторонами та верхом або просто прикрасити задню частину унікальним дизайном.

Помпадур

помпадур

Зачіска помпадур з андеркатом — це сучасне повернення бурхливих 50-х. Вона змінювалася з часом, але її основні характеристики все ще можна побачити у її сучасних версіях. Суть у тому, щоб за допомогою воску чи помади закинути гору назад, створивши об’ємний підйом спереду. Помпадур може бути сміливим чи тонким; все залежить від тебе.

Кучеряве волосся з художнім проділом

Андеркат с художественным пробором

Більшість стрижок, які ви бачите, орієнтовані на пряме волосся, тому цей варіант доводить, що кучеряве волосся не перешкода для зачіски андеркат. Спосіб укладання андеркат кучерявого волосся безпосередньо залежить від їхньої поведінки. Якщо вони товсті і мають тенденцію скручуватися, коли стають довгими, для них підійдуть як короткі, так і середні варіанти стрижки андеркат. Встановіть цілі для зачіски та виберіть довжину, виходячи з ваших цілей комфорту та практичності чи переваг у стилі.

Текстурований топ із зачісом набік

Текстурированный топ с зачесом набок

Тепер настав час поговорити про варіанти текстур, які можуть освіжити ваш андеркат. Ідея недбалої стрижки сподобається чоловікам, які віддають перевагу природним рухам волосся чисто укладеним образам. Такого об’ємного ефекту можна досягти за допомогою засобів для укладання, тому переконайтеся, що вони відповідають вашому типу волосся.

Шипастий топ

Шипастый верх

Існують короткі зачіски, які одночасно акцентують увагу на текстурі та об’ємі, надаючи власнику досить мужнього вигляду. Колюче волосся на маківці з відтінком безладу в поєднанні з м’яко вицвілими бічними сторонами – хороший спосіб підкреслити вашу схильність до хуліганства.

Цезар з андеркатом

цезарь с андеркатом

Чоловічий андеркат це те, що вам потрібно, якщо ви хочете оновити свою стрижку «Цезар». Для максимально стильного та контрастного образу покращіть його за допомогою високого ступеня фейду.

Французький кроп з андеркатом

Французский кроп с андеркатом

Хоча стрижка французький кроп сама по собі досить гостра, андеркат надасть їй зовсім нового вигляду. Якщо цього ще недостатньо, визначте свій французький кроп вирізаною лінією, яка проходить навколо голови.

Комб овер з фейдом

Комб овер с фейдом

Для чоловіків, які дотримуються дрес-коду або хочуть відповідати офіційній обстановці, стрижка “комб овер” завжди є розумним варіантом. Через характерний для андеркату різкий контраст з боками і потилицею, це укладання не виглядає надто охайним.

Короткий андеркат

Короткий андеркат

Чоловіки, які цінують свій час, отримають велику користь від коротких чоловічих стрижок та стрижки андеркат. На додаток до сміливого вигляду, короткий чоловічий короткий андеркат не вимагає особливого догляду і простий укладання.

Брудний андеркат

Грязный андеркат

Якщо ви відрізняєтеся бунтарським характером, чому б тоді не укласти верхню частину недбало? Оскублені пасма нададуть образу безтурботності і невимушеності, а різкий перехід ззаду і з боків не дадуть зачісці виглядати неохайно.

Андеркат із вузлом

Андеркат с узлом

Дуже популярний вибір серед довговолосих чоловіків, ця стрижка є чіткою і чіткою лінією між довгим волоссям і підрізом під ним. Легка укладання, вона також ідеально підходить для спекотних літніх місяців, щоб прибрати волосся з обличчя.

Довгі дреди з андеркатом

Длинные дрэды с андеркатом

І, нарешті, для чоловіків з вже дуже довгим волоссям, чому б не спробувати зробити дреди тільки до нижньої частини голови, дозволяючи залишити волосся розпущеним або пов’язаним для універсального стилю.

Як зробити стрижку андеркат самостійно

Насамперед не рекомендуємо займатися подібною діяльністю, якщо у вас відсутній досвід стрижки самого себе. Якщо вам не потрібно завтра у військкомат з речами або ви не планували завтра стрижку під нуль, то радимо відвідати барбершоп або по крайней мере заглянути в салон “Вікторія” в сусідньому будинку.

Якщо ви все ж таки впевнені в собі і рука ваша тверда як сталь, то переконайтеся в наявності якісної машинки для стрижки волосся. Потім зав’яжіть або заколіть будь-яке волосся, яке ви хочете залишити довше, переконавшись, що частина, яку потрібно відрізати, знаходиться на акуратній лінії на тій же висоті навколо голови.

Потім візьміть машинку для стрижки і акуратно підстрижіть волосся, яке хочете підстригти, починаючи з шиї вгору. Використовуйте дзеркало або попросіть друга допомогти з більш складними ділянками на потилиці.

Для наочності додаємо відео з англомовного YouTube

Як стригти андеркат

Для барберів початківців і не тільки , які бажають удосконалити свою техніку, пропонуємо невелике відео по темі.

Як правильно укласти стрижку андеркат

Оскільки головна особливість стилю — чітка відмінність між довшим волоссям зверху і збритим волоссям знизу, волосся на маківці можна укладати практично так, як ви хочете, від зачесаного назад прямого волосся до пляжних хвиль або верхнього вузла.

undercut-3

Як зберегти зачіску з андеркатом

Як і більшість зачісок з короткими стрижками, андеркат потребує регулярного догляду. Однак, якщо вас влаштовує те, як ваша зачіска розвивається, коли волосся відростає, ви можете залишити все як є. Але щоб привести себе до ладу, краще відвідувати перукаря не рідше одного разу на місяць.

Якщо ви хочете, щоб ваша стрижка виглядала однаково, потрібно попросити перукаря підстригти вас повністю. Якщо ви хочете отримати більш контрастний вигляд, такий як, наприклад, незрізаний підріз, попросіть перукаря підстригти лише потилицю та боки.

undercut-7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

BeardBro