Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Борода без вусів. 11 крутих стилів з фото

Борода та вуса поєднуються один з одним, як джин із тоніком. Однак, якщо у вас є міцне бажання відійти від стандартів – борода без вусів – ваш шлях. Насправді є багато причин, через які чоловіки вважають за краще не відрощувати вуса (аж до релігійних). Але це в жодному разі не повинно заважати вам носити бороду, якщо ви цього дійсно хочете. Якщо ви один із цих людей, то у нас хороші новини. У наступному посібнику ви знайдете все, що вам потрібно створити стиль бороди без вусів.

Содержание

Чи варто відрощувати бороду без вусів?

Вирішальним фактором при виборі стилю бороди без вусів є ваші особисті уподобання. Якщо ви відчуваєте, що цей вид рослинності на обличчі донесе до вас бажане, не соромтеся відростити її. Але майте на увазі, що борода без вусів може зробити ваше обличчя, особливо область підборіддя, що здається ширшим. Крім того, переконайтеся, що вибраний стиль бороди без вусів доповнює форму та риси вашого обличчя. Отже, якщо у вас витягнута особа чи вона має форму ромба, то сміливо носіть рослинність на обличчі без вусів, щоб відновити баланс пропорцій.

Щоб надихнути вас, ми зібрали найпопулярніші ідеї з фото для бороди без вусів. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати той, який найбільше резонує з вами.

Soul Patch (Соул патч)

Soul Patch (Соул патч)

Soul Patch (англ. патч душі) являє собою одну невелику ділянку волосся на обличчі трохи нижче нижньої губи і вище підборіддя. Він став відомий у 1950-х і 1960-х роках як стиль волосся на обличчі, поширений серед афроамериканських чоловіків, особливо серед джазменів. Він став популярний серед битників, художників і тих, хто часто відвідував джазову сцену і обертався в літературних та художніх колах. Соул патч також став популярним у готичних і ню-металевих сценах торгових центрів наприкінці 1990-х – початку 2000-х років.

Chin Strip (Чін стріп)

Chin Strip (Чин стрип)

Рослинність під нижньою губою та на підборідді у вигляді стрічки. Звідси й назва. Відростити легко а упорядковувати ще простіше. Не підійде власникам круглого обличчя.

Тонкий ремінь підборіддя

Тонкий подбородочный ремень

Шукаєте стиль бороди, що змусить повернути голову? Далі можна не шукати. Тонкий ремінь підборіддя гарантує, що ви будете в центрі уваги, куди б ви не пішли. Тим не менш, обов’язково відвідуйте свого барбера для регулярного догляду, якщо звичайно ви самі не маєте достатніх навичок.

Підборіддяна завіса

Подбородочный занавес

Підборіддяна завіса, також відома як Лінкольн, або старий голландець, являє собою бороду схожу на підборіддя ремінь, але піднімається трохи вище лінії щелепи.

Волосся густе і довге над щелепою і підборіддям, що сходяться з бакенбардами, а над ротом збрите. Залежно від стилю є тонкі відмінності у формі.

Ця борода популярна серед послідовників деяких сект ісламу, оскільки вони вірять, що саме так носив бороду ісламський пророк Мухаммед, посилаючись на відповідний хадис, складений Мухаммадом аль-Бухарі: «Коротко підстригайте вуса і залиште бороду».

Цапова борідка

Козлиная бородка

Цей стиль бороди походить від Стародавнього Риму та Греції. У міфології бог Пан носив козлячу борідку, що зрештою призвело до того, що сатана вкрав образ у витворах мистецтва епохи Відродження та середньовіччя. Перенесемося вперед на кілька років, і він досягнув нових висот під час Громадянської війни в США. У той час навіть Авраама Лінкольна можна було знайти козлячу борідку, що голить, для належної презентації президентства. Крім кардинально різних версій, представлених вище, сучасні варіації включають різну ширину та довжину.

Довга цаплина борода

Длинная козлиная бородка

Довгу козлячу борідку або довгу еспаньолку без вусів можна відростити кількома способами. У першому випадку вам слід не голитися кілька тижнів, а після голити всю рослинність за винятком підборіддя. Надалі залишається вирощувати бороду до бажаної довжини та підтримувати в акуратному стані.

У другому випадку, багато хто спочатку відрощує повну бороду, а потім прибирає зайве.

Якір без вусів

Якорь без усов

Якір без вусів є підстриженим і доглянутим варіантом бороди у формі перевернутої літери T.

Повна борода без вусів

Полная борода без усов

Це один із стилів бороди без вусів, який відрізняє чоловіків від хлопчиків.

Не намагайтеся відростити довгу бороду без вусів, якщо у вас немає вражаючих волосяних фолікулів, інакше результат вас не задовольнить.

Єдина реальна вимога – поголити вуса. Потрібне мінімальне підрівнювання щік та області вусів та щоденне використання олії для бороди.

Баранячі відбивні

Бараньи отбивные

Для початку визначимося, що таке баранячі відбивні на обличчі. Справа в тому, що така борода була модним трендом 19 століття. Зовнішній вигляд визначав людей робітничого класу, і навіть політиків. Згодом цей образ перейняли байкери та рокери. Тож така борода популярна вже близько 100 років. Тим не менш, у наші дні ніщо не заважає виділитися з натовпу відростити цей тип рослинності на обличчі.

Борода амішів

Борода амишей

Хочеш відростити таку бороду і не знаєш, хто такі аміші? Ми з радістю поділимося посиланням на вікіпедію, щоб ти міг легко розповідати дамам що носиш таку бороду не просто так. Взагалі ти сектант, проти війни і не бажаєш приймати багато сучасних технологій і зручностей.

Ретро бакенбарди

Ретро бакенбарды

Бакенбарди були в моді у 60-х та 70-х роках, і лише справжні чоловіки можуть повернути їх у моду. Впевнені на 100%, що ти чув, що мода циклічна. Якщо відрости шикарні баки зараз, то є шанс що саме ти задаси тренд покоління.

Справжня робота полягає в тому, щоб поголити решту обличчя, щоб ці густі та розкішні бакенбарди сяяли.

Як відростити бороду без вусів?

Відповідь проста. Щоб відростити бороду без вусів, не потрібні особливі навички та зусилля.

Єдине, що вам потрібно, це терпіння та відданість процесу зростання бороди.

Щоденне гоління вусів – єдина різниця при відрощуванні бороди без вусів, і це не багато часу.

Можливо, ви не витратите багато часу на гоління вусів, але вам доведеться витратити цей час на догляд за бородою.

Залишити бороду вільно рости на термін від 4 до 6 тижнів – це перший крок до відрощування не лише бороди без вусів, а й іншого стилю бороди.

Поки не пройде чотиритижнева позначка, не підстригайте бороду, хоча вам слід регулярно голити вуса, якщо ви відрощує один із стилів бороди без вусів.

Щоб збільшити швидкість зростання вашої бороди, переконайтеся, що ви їсте здорову їжу, яка сприяє зростанню волосся на обличчі. Це буде їжа, що містить білки, мінерали, вітаміни та залізо.

Такі продукти, як яйця, курка та інші продукти з низьким вмістом жиру, містять велику кількість білків, що робить їх ідеальними для того, щоб зробити вашу бороду здоровішою та сильнішою.

Волосся на обличчі при нестачі кисню має тенденцію бути слабшими, тому їх потрібно якось зміцнювати. Найкраще це робити, вживаючи в їжу здорову їжу, багату на залізо.

Квасоля та бобові, червоне м’ясо та інші темно-зелені овочі сповнені заліза, і, регулярно вживаючи їх у їжу, ви допомагаєте своєму волоссю на обличчі рости швидше та здоровіше.

Борода без вусів також потребує належного догляду. Зберегти бороду м’якшою, вільнішою від свербіння і лупи легше, якщо ви почнете застосовувати масло для бороди преміум-класу з першого дня.

Не нехтуйте гігієною бороди і переконайтеся, що ви миєте її та утримуєте її в чистоті щодня.

Як стригти бороду без вусів?

Перш ніж ви навіть подумаєте про те, щоб підстригти волосся на обличчі, дайте їм відрости до бажаної довжини.

Процес стрижки бороди без вусів такий самий, як і процес стрижки бороди будь-якого іншого типу.

Тверда рука та багато терпіння неминучі у цьому процесі. Деяким стилям бороди без вусів потрібно більше часу, щоб підстригтися до досконалості, ніж іншим.

Це особливо застосовно для підборідних ременів та деяких типів козлячих борідок.

Обережно розчешіть бороду без вусів, перш ніж її стригти. Пряме волосся на обличчі легше підрівняти.

Використовуйте точний триммер для бороди, встановлений на бажану довжину, щоб окреслити бороду. Коли закінчите, зголіть все волосся на вусах.

Як доглядати за бородою без вусів?

Щоденне очищення та зволоження бороди має вирішальне значення, незалежно від того, якому з кращих стилів бороди без вусів ви віддаєте перевагу.

Тримайте вуса під контролем, часто збриваючи їх. Лінія щік це те, що вам теж потрібно контролювати. Якщо ви цього не зробите, вони стануть густими, і сторони вашого обличчя виглядатимуть ширше.

Для створення точної лінії вилиць потрібен триммер для бороди.

Щоб зробити вашу бороду м’якшою, мийте її спеціальним шампунем.

Як завжди, найкращим рішенням, що має масу переваг, є масло для бороди. Спробуйте знайти олію для бороди на натуральній основі.

Натуральні інгредієнти корисніші для вашого волосся на обличчі та шкіри під ними. Одна річ, яку часто не беруть до уваги при виборі масла для бороди, — це запах.

Ваша борода знаходиться прямо у вас під носом, і ви відчуватимете запах олії весь день. Тепер ви, напевно, розумієте, чому вам варто вибрати олію для бороди, запах якої вам приємний.

Якщо ви не є шанувальником будь-якого конкретного аромату, можливо, вам варто придивитися до мастила для бороди без запаху.

Регулярно розчісуйте волосся спеціальною щіткою для бороди. Навіть якщо щетина росте у різних напрямках – регулярне розчісування з часом виправить ситуацію.

Щітка для бороди з щетини кабана має кращу якість і приносить більше користі для здоров’я волосся на обличчі, ніж будь-яка інша щітка для бороди.

Ці корисні властивості щіток для бороди з шерсті кабана часто упускають з уваги, тому багато хто дивується, коли використовують її вперше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

BeardBro