Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Відображаються усі з 2 результатів

cloe-170

Італійський виробник Cloè почав свою діяльність в 1997 році, але на той момент компанія називалася Olding srl.

Olding srl. (Cloe) була однією з перших компаній, які почали імпортувати і продавати кристали калію в Європі. В кінці 90-х років вони ще не були відомі як «натуральний дезодорант» або «камінь від порізів», але поступово почали завойовувати популярність своїм позитивним впливом на чутливу шкіру. А секрет наростаючої популярності простий: продукт на 100% натуральний, без парабенів і хімічного складу.

У 2012 році Oldebrandin Emanuela була перейменована в Cloe, що розширило поширення калійних кристалів від простого імпортера до справжнього виробника в своїй філії в Азії, де вони виробляють більшу частину продукції, що продається на національному і міжнародному ринках однією і тією ж компанією.

Ретельний відбір сировини безпосередньо в районах видобутку алуніту відрізняє продукт Клое, забезпечуючи тим самим його натуральність і чистоту.

Відповідно до законодавства всі алуніти під брендом Cloe зареєстровані на європейському порталі CPNP і відповідають всім вимогам законодавства ЄС.

Сьогодні продукція під брендом Cloe поставляється в італійські та зарубіжні оптові центри, які обслуговують як сферу перукарського мистецтва, в тому числі і барбершопи, так і більш широкий споживчий ринок.

Постійний попит і розширення асортименту калійних кристалів дозволили Cloe збільшити продажі з відмінними результатами завдяки постійним високим стандартам якості і серйозній торговельній політиці.

В Україні алуніт Cloe (Клое) можна купити відносно недавно і використовуються вони в основному як кровоспинний засіб при порізах під час гоління. В асортименті бренду є як багаторазові камені алуніти, зручні для постійного домашнього використання, так і одноразові сірники.

Кровоспинні сірники зручні не тільки для домашнього використання, але і в професійному використанні барберів, яким важливо використовувати одноразову продукцію для кожного клієнта.

BeardBro