Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Відображаються усі з 4 результатів

derby-logoМарка Derby належить турецькій компанії Azmusebat Celik San ve Tic.A.S. Все почалося в 1940 році з відкриття в віддаленому районі Шишли провінції Стамбул мануфактури з виготовлення гумового взуття. Потім фірма різко змінила вид діяльності і зайнялася виготовленням лез для гоління з нержавіючої сталі. Історія Derby почалася в 1960 році, коли компанія купила колишній цементний завод і переобладнала його. Саме леза протягом тривалого часу становлять основу каталогу. Компанія стала єдиним виробником цих виробів в Туреччині. У цей період фірма значно розширилася, а кількість співробітників зросла до 1800 осіб.

Derby: все, що потрібно для комфортного гоління
При виготовлення лез застосовується високоякісна сталь, покрита вольфрамом, керамікою, хромом, платиною і полімером для встановлення балансу гостроти і гладкості дотику до покрову.

На своєму сайті фірма розмістила результати соціологічного дослідження, яке проводилося в Туреччині в 2017 році. Абсолютна більшість опитаних знає про бренд, позитивно відгукується про якісні показники його продукції, вважає рівень цін обгрунтованим. Продукція марки поставляється в 65 країн, відноситься до категорії професійної і може використовуватися як вдома так і в барбершопах. Замовити товари Derby з обов’язковою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині BeardBro.

BeardBro