Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Відображаються усі з 4 результатів

За плечима легендарного німецького бренду «Muhle» понад 70 років досвіду. Продукція бренду вирізняється гармонійним поєднанням ручної роботи і сучасних технологій виробництва. За свою історію бренду двічі доводилось починати практично «з нуля»: уперше – на початку свого становлення і вдруге – коли після розпаду НДР власники змогли повернути собі свою компанію.

Сьогодні «Muhle» – відомий як один із елітних брендів, який представляє чоловічі засоби для гоління преміум-класу. Над створенням предметів гігієни для чоловіків працюють найкращі спеціалісти, які скрупульозно відшліфовують кожну деталь кожного виробу. Тому купуючи товар німецького бренду, можна бути впевненим у його якості і тривалій експлуатації.

Станок для гоління Muehle — стильний, надійний і довговічний асистент для ідеально гладкого і комфортного гоління
У величезному асортименті продукції від німецького виробника почесне місце займають класичні Т-подібні станки, які виготовляються з високоякісних матеріалів і за кращими сучасними стандартами. Тому, якщо Вас цікавить бритва Muehle, яку Ви хотіли б купити, то можете бути впевненими в тому, що Ви гарантовано отримаєте чудовий інструмент для продуктивного, приємного і головне безпечного гоління на кожен день. Адже, достатньо лише раз випробувати на собі бритву від німців, щоб зрозуміти, чому Muehle вже протягом багатьох років є культовою компанією з мільйонами шанувальників по всьому світу: від чоловіків, які тільки освоюють ази традиційного гоління, до справжніх професіоналів своєї справи.

Маючи широку базу фанатів, Muehle створюють велику кількість найрізноманітніших станків. Так, в асортименті бренду представлені станки як із закритим типом гребеня (найкраще підходять для новачків і щоденного гоління), так і з відкритим гребенем (відмінний варіант для довгого, жорсткого і непіддатливого волосся). Таким чином, оригінальний Muehle станок, купити який можна в нашому магазині — це прекрасна можливість підібрати найкраще рішення конкретно для себе.

«Muhle»: історія заснування і розвитку компанії
Історія німецької компанії Muhle почалася у 1945 році у м. Штутцегрюн. Там була заснована фабрика з виробництва помазків для гоління ручної роботи, звідки вони, оздоблені логотипом новоствореного бренду – млину – доставлялися у всі куточки світу. Заснував компанію колишній полонений Отто Йоганнес Мюллер, який саме повернувся з полону. У нього не було ні коштів, ні приміщення, проте у нього була мета, до якої він йшов незважаючи ні на що. Він робив помазки для гоління, обробляючи шерсть тварин, а також предмети першої необхідності, оскільки вони були потрібні в кожному будинку через постійні відключення електроенергії.

Коли бізнес виріс, були найняті робітники, і компанія почала спеціалізуватися на виробництві помазків для гоління. Налагодився перший експорт, і продукцію компанії постачали далеко за межі Німеччини – у Грецію, Росію і арабські країни.

У 1949 році пожежа знищила всі будівлі компанії, включно з матеріалами та запасами. Однак ця невдача не зламала Йоганна. Він почав використовувати приміщення колишньої місцевої текстильної фірми. У 1963 році товари експортувалися у 36 країн світу, а компанія продовжувала своє зростання.

Після ранньої смерті засновника в грудні 1965 року, управління компанією взяв на себе його син Ганс Юрген. У 1970 році компанія переїхала в нове приміщення. У цей період основними замовниками були державні торговельні компанії в НДР і її «соціалістичні країни-сестри». Незабаром під тиском уряду власники були змушені продати бізнес за низькою ціною. Вже в 1972 році компанія належала державі.

Після великих політичних змін у 1989 році виникла можливість реприватизації компанії. Через рік почалася нова сторінка в історії компанії. Однак все було не так гладко. Всі колишні клієнти були загублені, фірма боролася за своє виживання. З середини 1990-х ситуація трохи поліпшується.

У 2005 році бренд відсвяткував своє 60-річчя. З 2006 року компанія зберегла свою повну колекцію високоякісних інструментів для гоління і продуктів по догляду під брендом «Мюле». Також був розроблений новий класичний корпоративний дизайн упаковки.

BeardBro