Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Відображаються усі з 2 результатів

osma-170

Вже понад 60 років продукція преміального бренду Osma супроводжує покоління шанувальників вологого гоління у цьому мистецтві. Повага до ремісничих традицій, ретельний відбір сировини, вибір натуральних інгредієнтів… це цінності, які майстри Osma завжди висували під час створення своєї продукції.

Заснована у Франції, далекого 1957 року, компанія Osma пропонує широкий асортимент натуральної продукції для всіх етапів вологого гоління. Багаторічний досвід, унікальна майстерність, індивідуальний підхід до кожного етапу гоління, дозволили народитися лінійці косметики Osma Tradition.

Кожен продукт серії Osma Tradition містить у своєму складі щонайменше 95% натуральних компонентів. Для творців Osma процес гоління – це не щоденна рутина, а реальна турбота, що передається від батька до сина. Бренд забезпечує найпильнішу увагу кожному з продуктів, що створюються у французьких лабораторіях Osma, щоб гарантувати Вам максимально комфортне гоління.

Бренд Osma пропонує ще одну лінійку своєї продукції, а саме Osma Shaving, флагманом якої звичайно є натуральні галун. Ця компанія єдина, хто займається видобутком та обробкою алуніту на території Франції. У виробництво надходять кристали алуніту лише найкращої якості, а всі процеси обробки здійснюються фахівцями виключно вручну.

Якщо слово «гоління» для Вас не просто щоденна рутина, а особливий ритуал, якщо Ви дбаєте про своє здоров’я та цінуєте справжню якість, Вам варто звернути увагу на преміальний бренд Osma. Не дарма девіз цього бренду: “Якість – на службі Вашої шкіри”.

BeardBro