Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Показано 1–50 із 89

proraso_logoProraso

«Proraso» – це бренд, який можна сміливо вписати в історію Італії. Минуло вже майже сто років, з тих пір, як «Proraso» змогли перетворити звичайне гоління в щоденний приємний ритуал. У 1948 році, на початку економічного буму, П’єр Мартеллі розробив «Proraso Pre Shave Cream» – крем перед голінням. Його свіжість повторювала дух нової ери в Італії і почала новий Ренесанс, який поширився і сформував новий погляд італійців на життя.

З моменту заснування, зовнішній вигляд продукції не раз змінювався, але зміст завжди залишалася незмінною. Сьогодні, в компанії вивчають і прекрасно знають потреби своїх користувачів, надаючи їм завжди ідеальне освіжаюче гоління. Бренд зберігає вірність традиціям, використовує тільки натуральні інгредієнти, завжди педантичний в своїх дослідженнях. «Proraso» випускає три лінії косметики для гоління: зелену – для всіх типів шкіри, білу – для чутливої ​​шкіри, і червону – для жорсткої щетини і менш чутливої ​​шкіри.

На всі товари бренду ви можете побачити підпис засновника компанії, Людовіко Мартеллі, і хлопця, усміхненого після гоління. Повірте, у нього є привід для посмішки.

BeardBro