Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Відображаються усі з 33 результатів

reuzelReuzel

“Reuzel” це слово данського походження, яке означає “свинячий жир”. Це повернення в минуле, коли помади для волосся виготовляли виключно з тваринних жирів і ароматизовані яблуками. До речі, слово “помада”, походить від французького слова “pomme”, яке означає “яблуко”.

Двома найпершими флагманами “Reuzel” стали “Water Soluble” та “Reuzel Grease” в зеленій банку, з середньою силою фіксації на основі бджолиного воску. Це помада з тягучими властивостями меду, підніме або опустить ваші волосся для створення класичної зачіски. Традиційний аромат яблука змішали з нотами м’яти. “Water Soluble” – це помада на водній основі в банку червоного кольору. Вона дає волоссю більше блиску і має тонкий аромат кока-коли.

Помади “Reuzel” фіксують волосся подібно суперклей, але при цьому, легко змиваються водою. Волосся блищать як свіжий шар фарби на вашому улюбленому вінтажному автомобілі.

Тут ви можете знайти кошти для укладання волосся трьох рівнів фіксації, бальзам для бороди і пінку для підтримки свіжості бороди протягом усього дня!

BeardBro