Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Відображаються усі з 13 результатів

the-shave-factory-logo-170У компанії The Shave Factory вважають, що Ви не повинні переплачувати за гарне гоління. Протягом понад 100 років було потрібно небагато для для забезпечення найкращого гоління: бритва з одним високоякісним лезом, хороший помазок, об’ємна чашка і мило. Сьогодні професійні перукарі все ще використовують одне лезо, щоб забезпечити своїм клієнтам ідеальне гоління.

Компанія The Shave Factory була створена тому, що люди втомилися від великої кількості лез, що продаються за завищеними цінами, які забезпечують таке ж гоління, але в 10 разів дорожче. Тому засновники компанії вирішили випускати якісні, виготовлені з великою точністю чоловічі бритвені інструменти.

У стилі ретро, ​​але в той же час функціонально розроблена, колекція компанії включає в себе класичну безпечну бритву, леза з нержавіючої загартованної сталі, помазки ручної роботи, керамічну чашу для гоління, мило для гоління і поліпшені кровоспинні палички.

Ці приладдя для гоління працювали на 16 президентів і мільйони солдатів під час обох світових воєн. Це найкращий доказ того, що вони будуть працювати на Вас. Голіться як чоловік.

BeardBro