Русский военный корабль, иди нахуй!

Як чистити помазок для гоління

Як чистити помазок для гоління

Багато хто думає, що помазок для гоління залишається чистим, через те що постійно стикається з кремом або милом для гоління, але правда в тому, що це мило і крем на ньому разом з брудом, маслом і бактеріями. Періодичність необхідності очищення помазка залежить від багатьох факторів, наприклад, як часто ви голитеся, тип мила або крему для гоління і особливо вміст у воді мінералів.

Якщо вода занадто жорстка, хорошу піну неможливо отримати, тому що мінерали відразу утворюють зв’язок з розчиненим милом, утворюючи липкий зв’язок, який прилипає до будь-якої поверхні і до вашого помазка в тому числі. У будь-якому випадку залишки, які залишаються навколо основи щетини і нагорі ручки, є вірною ознакою того, що помазок потрібно чистити. Ще одна ознака – коли волосся починає втрачати гнучкість.

Хороша і безпечний порада з очищення помазка для гоління. Використовуйте м’який шампунь або шампунь для домашніх тварин* і оцет.

Що вам знадобиться: чашка, шампунь, гаряча вода, яблучний або білий винний оцет, зубна щітка.

Кроки:

  1. Намочіть помазок гарячою водою.
  2. Нанесіть невелику кількість шампуню на кінці щетинок і обробіть їм, щоб утворилася гарна піна по всій щетині, аж до основи.
  3. Після ретельного очищення, змийте все теплою водою.
  4. Потім повністю наповніть чашу гарячою водою і залиште помазок в такому стані, приблизно на 5 хвилин.
  5. Коли помазок добре розмокне, скористайтеся зубною щіткою, що б стерти всі видимі залишки з основи волосся. Потім промийте помазок.
  6. Обполосніть чашу, залийте гарячою водою і невеликою кількістю яблучного або білого оцту і дайте пензлю ввібратися в впродовж декількох хвилин.
  7. На кроці 6 час від часу повертайте пензель щоб суміш потрапила на всі щетинки.
  8. Наостанок змийте теплою водою, добре струсіть кисть 3-4 рази і дайте висохнути на відкритому повітрі.

*Шампунь для домашних животных

Оскільки більшість помазків для гоління виготовлені з шерсті тварин, цілком розумно, що засіб, спеціально створений для очищення цієї шерсті, має добре впорається з цим завданням. Шампуні для домашніх тварин широко доступні і є відмінним способом мити помазок. Просто намочіть помазок, нанесіть кілька крапель шампуню для домашніх тварин і помасажуйте, щоб утворилася піна. Добре промийте.

Примітка:

Деякі виробники помазків для гоління можуть порадити, як краще мити саме їх щітку для гоління. Якщо особливих рекомендацій немає, то описана вище процедура вам підійде.

Якщо ця стаття була корисна для Вас або у Вас є пропозиції, ми завжди раді вашим коментарям. Дякую за увагу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

BeardBro