Як правильно доглядати за бородою?

uhod_za_borodoy

Як правильно доглядати за бородою для того щоб борода виглядала здоровою і красивою?

Підрівнюйте бороду ножицями замість триммера.

Триммери, якщо ви не знаєте, як ними правильно користуватися, можуть дати результат відмінний від бажаного, і можуть розсікти кінчики волосся. Ножиці більш прості у використанні і ними краще коригувати форму. У міру необхідності подстригайте ножицями перед дзеркалом волосся яке стирчить, надаючи форму вашій бороді. Найголовніше – стежити за природним контуром обличчя. Переконайтеся, що ваша борода має правильну форму, а все волосся паралельне і має однакову довжину. Крім того, при стрижці волосків непогано було б розчесати бороду гребінцем для бороди, що б побачити, які з них стирчать і потребують стрижки. Як правило, підстригати бороду потрібно приблизно раз в чотири дні. Але одного цього не достатньо.

Потрібно тримати обличчя в чистоті користуючись шампунем для бороди.

Зволожуючий шампунь для бороди очистить волосся і наситить його вологою, необхідною для підтримки природної текстури. Крім того він захищає від щоденних забруднень, які загрожують здоров’ю кожного волоса. Існують паразити, які скупчуються як біля основи, так і вздовж волосяних фолікулів і усуваються за допомогою шампуню для бороди. Залежно від типу бороди, вибирайте відповідний вам шампунь чи мило для бороди, що б уникати пересушування волосся і шкіри обличчя.

Після процедури миття обов’язково нанесіть трохи масла для бороди.

Цей процес особливо важливий. Його застосування дуже допоможе в зволоженні і м’якості не тільки вашої бороди, але і шкіри. Цей продукт проникає в кожну волосину і пом’якшує її різними вітамінами та поживними речовинами. Під час нанесення масла зробіть легкий масаж. Цей процес допомагає розслабитися, і в той же час шкіра поглинає поживні речовини і живить волосяні фолікули. Дотримуючись цих порад, ваша борода буде виглядати повною здоров’я і доглянутою і більше не буде колоти і дряпати ваших близьких при кожному дотику.

Для додаткового догляду ви також можете використовувати бальзами для бороди, щоб додати їй бажаний вид.

Бальзами, крім насичення бороди корисними речовинами мають різну ступінь фіксації і прекрасно допомагають зі стилізацією бороди. Застосовуйте бальзам для бороди так само як застосовуєте засоби для укладання волосся на голові. Вони збагачені поживними речовинами, які настільки ж ефективно захищають волосся і шкіру.

Протягом усього цього процесу важливим інструментом на всіх етапах є відповідна гребінець або щітка для бороди.

Вона додасть бороді відповідну форму, допомагаючи волоскам зайняти своє місце. Використання правильних продуктів для догляду за бородою швидко покаже різницю між здоровою і красивою бородою і недоглянутою, яка виглядає не охайно і стає жорсткою і тьмяною. Ваша борода, волосся і шкіра відображають ваше здоров’я. Ті хто піклуються про себе як зовні так і внутрішньо чинять правильно!

2 thoughts on “Як правильно доглядати за бородою?

  1. Pingback: Масло для бороды: зачем нужно и как правильно пользоваться? - BeardBro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

BeardBro