Калькулятор росту бороди. Як довго відрощувати бороду?

beard

Зима вже близько


Літо рано чи пізно закінчиться а значить приходить час прощатися з гладко виголеним обличчям і гладкими щоками – зима йде! Пора бритвам впасти у сплячку, а вам почати відрощувати хутро. Початок кожної осені – ідеальний час для чоловіків, щоб почати відрощувати бороду. З настанням осені температура падає, і природно, що борода – неважливо, щетина вона, коротка або довга – захистить ваше обличчя від суворого клімату. Оскільки всі ми різні і не всім потрібна борода однакової довжини, немає точних термінів, щоб почати відрощувати бороду. Однак це суб’єктивне питання однозначно заслуговує розгляду. На щастя для нас, є спосіб, який ми можемо використовувати для розрахунку часу, яке нам знадобиться, щоб отримати бажану довжину бороди до свят. Ось формула, про яку ви завжди мріяли. Тепер ви зможете дізнатися точний час, необхідний для досягнення вашої мети – шикарної бороди. Але, звичайно, це не зовсім точні розрахунки і реальні результати можуть варіюватися.

Як ми рахували?


beard-2

Зазвичай волосся на обличчі і волосся росте в середньому на 1,27 сантиметра в місяць. Щоб спростити завдання, нам просто потрібно розділити це число (1,27) на 30,42, що є середнім числом днів у місяці. Таким чином, за добу волосся відростає 0,04064 сантиметри. Очевидно, це число є ідеальним постійним зростанням і не враховує той факт, що в реальному житті наше волосся завжди злегка кучеряве і ніколи не буває повністю прямим. Оскільки волосся на обличчі ніколи не буває повністю прямими, ми повинні визначити гадану константу зростання. Для цього ми спочатку помітили, що – в загальному – сантиметрові вуса насправді не виглядають як сантиметрові. Щоб вуса здавалися довжиною в сантиметр, вони повинні мати довжину півтора сантиметра. Таким чином, розділивши ідеальне постійне зростання на півтора, ми отримаємо нову постійну 0,02794 сантиметра в день. Назвемо це значення удаваним постійним зростанням. Пам’ятаючи про це значення, нам легко визначити точний час, яке нам знадобиться для досягнення нашої мети щодо бороди. Нам просто потрібно розділити бажану довжину в сантиметрах на 0,02794 і отримати точну кількість днів, необхідну для того, щоб відростити бажану бороду. На цю зиму або може бути навіть раніше.

Наша ідеальна математична формула


Довжина бороди в сантиметрах (X) / 0.8499348 = час росту в місцях

математична формула

Наприклад, якщо вам потрібна акуратна борода в 2,5 сантиметра на це Різдво, нам доведеться розділити 2,5 на 0,8499. З цією формулою я знаю, що до досягнення моєї мети потрібно будить відрощувати бороду 3 місяці.

 Хоча це може здатися математично складним, визначити час зростання бороди досить легко. Оскільки зима швидко наближається, пора визначити, коли ви почнете свій проект відрощування бороди. Тим часом, не забудьте купити підходящі засоби для догляду за бородою, щоб зберегти здоров’я волосся взимку.

Наш калькулятор росту бороди


Для того щоб відростити бороду вчасно було ще простіше, ми розробили для Вас цей зручний калькулятор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

BeardBro