Русский военный корабль, иди нахуй!

Камуфлювання сивини – що це і навіщо потрібна ця процедура?

Камуфлювання сивини

Рано чи пізно всі стикаються з проблемою появи сивого волосся. Є й винятки із правил, але заздрити їм не варто, бо ці люди зазвичай лисі. Декому навіть підходить сивина, але більшості людей не до душі жорстке біле волосся, яке відверто старить людину.

Процедура камуфлювання сивини схожа з фарбуванням волосся, але має ряд дуже важливих відмінностей. Засіб не фарбує сиве волосся повністю а маскує його і робить максимально схожим з природним тоном волосся. Камуфляж сивини може зробити кожен у домашніх умовах лише за 5 хвилин.

до и после камуфлирования седины
до і після камуфлювання сивини

 Відмінності камуфлювання сивини від традиційного фарбування волосся

Системи маскування сивини, в основному, виготовлені на без аміачній основі, і часто мають приємний запах. Замість аміаку лужним компонентом є етаноламін.

Завдання такого барвника полягає в тому, щоб трохи затонувати сиве волосся, не спотворюючи його натуральний колір. Таким чином, такі барвники не мають високої лужності, як звичайні фарби для волосся і працюють лише з окислювачами з низьким рівнем перекису.

За механізмом дії та ефекту на волоссі, фарба для маскування сивини дуже схожа на фарбу для тонування: яка не дає однорідного відтінку. Однак на відміну від фарб для тонування, рельєф кольору виражений яскравіше, а ефект фарбування є легшим і природнішим.

результат застосування різних засобів для фарбування волосся
результат застосування різних засобів для фарбування волосся

Завдяки невеликому часу дії та складу фарби, що не псує волосся, пігмент проникає тільки в зовнішній шар кортексу і не змінює повністю натуральний пігмент волосся. Після такого фарбування відсутній ефект відрослого волосся через рівномірне змивання кольору.

Через те, що пігменти барвника не проникають у глибинні шари волосся, сиве волосся не фарбується повністю, зате в результаті має дійсно натуральний відтінок. Якщо ви будете придивлятися то побачите сиве волосся, але воно вже не буде настільки яскравим і помітним.

камуфлювання сивини

Основні переваги камуфлювання сивини:

  • Тільки природні відтінки в палітрах кольорів засобів для маскування сивини
  • Максимально безпечний склад фарби без вмісту аміаку
  • Відсутність ефекту відрослого волосся за рахунок поступового змивання камуфляжу сивини
  • Камуфляж підходить як для волосся голови, так і для фарбування бороди
  • Можливість проводити процедуру самостійно в домашніх умовах
  • Справді натуральний результат у порівнянні з тонуванням та фарбуванням.

Як використовувати камуфляж сивини?

Користуватися системою маскування сивини досить просто. Далі ми розглянемо основні етапи камуфлювання сивини на прикладі продукції American Crew:

  1. Добре вимийте голову або бороду з шампунем і промокніть волосся за допомогою рушника
  2. Змішайте потрібну кількість фарби з активатором у пропорції 1:1
  3. Поступово нанесіть отриманий склад по всій довжині волосся
  4. Змийте засіб через 5 хвилин теплою водою

Ознайомитись із більш детальною інструкцією ви зможете на сторінці товару American Crew American Crew Precision Blend.

Де купити засіб для камуфлювання сивини?

Інтернет магазин BeardBro рекомендує використовувати камуфляж сивини American Crew для досягнення найкращих результатів. Також на сайті нашого інтернет магазину представлені відгуки про цю продукцію розміщені нашими клієнтами. Ми здійснюємо доставку як до обласних центрів, таких як: Київ, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Ужгород, Харків, Івано-Франківськ, Одеса, Рівне, Полтава, Чернігів, Запоріжжя, Херсон, Чернівці, Вінниця, Львів, Луцьк, Дніпро (Дніпропетровськ), Тернопіль, Черкаси, Суми, а також в інші населені пункти України. Ми завжди раді Вашим замовленням! З нами Ви будете виглядати на всі 100% і впевненість у собі та увага представниць протилежної статі завжди будуть гарантовані!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

BeardBro