Русский военный корабль, иди нахуй!

Навіщо потрібен шампунь для бороди?

шампунь для бороды

Навіщо купувати шампунь для бороди?

Кожен чоловік, який має бороду і бажаючий виглядати привабливо, докладає зусиль що б борода мала максимально доглянутий вигляд. Масла і бальзами для бороди відмінно справляються з зволоженням волосся на обличчі, до того ж в наші дні є чоловіки, які мают щітки або гребені для бороди, як і будь-який звичайний засіб по догляду, просто щоб подбати про свій особистий стиль. Але якщо ваша борода не виглядає чистою, то всі старання по догляду за бородою будуть марними. Ось тому вам і потрібен спеціальний шампунь для бороди.

Це очищаючий засіб для волосся на обличчі відкриває нові можливості для чоловіків які не бажають мати проблеми з лупою і інші проблеми зі шкірою в результаті яких борода виглядає недбалою і не доглянутою.
Незважаючи на можливість використання шампуню для бороди, більшість чоловіків помилково вважають, що для догляду за волоссям на обличчі можна використовувати будь-який шампунь. Ця логіка зрозуміла, але для того що б ви виглядали на всі 100% ми порівняємо ці засоби по догляду за волоссям.

Шампунь для бороди проти щоденного шампуню.

Шампуні для частого використання, як правило, призначені для видалення шкірного жиру з шкіри, тому при нанесенні на обличчя він видаляє природні масла з вашої бороди і сушить шкіру. Багато з них містять SLS (лаурилсульфат натрію), парабени і інші шкідливі хімічні речовини, які збільшують ризик ламкості волосся через ослаблення коренів. Результатом застосування на обличчі зазвичай слідує роздратування і зламані кінці волосся.

Шампуні для бороди спеціально розроблені для очищення і живлення вашої бороди з використанням більш корисних інгредієнтів, що забезпечують більш здоровий вигляд бороди. Вони працюють, але не проти натуральних олій, що виділяються вашими волоссям і шкірою. Ви також знайдете, що вони найкраще підходять для більш довгої бороди, щоб видалити мертві клітини під волоссям. Деякі м’які пом’якшувальні речовини, такі як алое, ефірні масла і масло ши, і багато інших, також змішуються, щоб активувати і надати форму вашій бороді.

Вы можете предположить, что те же действия, что и во время мытья головы, применимы и к вашему лицу. Это не совсем так. Поэтому, не усложняя ситуацию, мы упрощаем процесс с помощью пошагового анализа правильного выполнения рутинной работы по уходу. Делайте как мы:

Крок 1: Намочіть бороду в душі, щоб відкрити пори обличчя.
Крок 2: Створіть гарну піну з шампунем.
Крок 3: Втирайте його глибоко в шкіру і бороду, щоб стимулювати залози.
Крок 4: Ретельно промийте, щоб позбавити підборіддя від забруднень.
Крок 5: Висушіть бороду, злегка протерши її чистим рушником.
Крок 6: Нанесіть масло для бороди і розчешіть щіткою для бороди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

BeardBro