Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Стрижка кроп. 14 крутих варіантів зачіски кроп в 2022

Стрижка “Кроп” – на сьогоднішній день одна з найпопулярніших зачісок для чоловіків.

Зачіска кроп дуже схожа на стрижку Цезар. Ця стрижка може бути виконана з різними видами фейду, коротким волоссям або з різким зрізом як в андеркаті. У той час як у стрижки Цезар на маківці коротке волосся, кроп може мати різні варіації з довгим чубом.

У цьому огляді ми представимо 14 безпрограшних варіантів кропу, актуальних цього року.

1. Класичний кроп

Классический кроп

Класичний кроп відрізняє акуратно стрижене ззаду і з боків волосся і трохи довше волосся на маківці. Для більш акуратного вигляду можна підрізати чуб.

2. Короткий кроп

2. Короткий кроп

Короткий кроп відмінний варіант для тих, кому потрібна стильна стрижка, що практично не вимагає укладання. Стрижка виглядає дуже акуратно та стильно та підходить для будь-якого типу обличчя. Для укладання може знадобитися невелика кількість воску або глини для волосся. Якщо ви володар густого волосся, то можливо, що вам взагалі не доведеться користуватися засобами для укладання.

3. Довгий кроп

Длинный кроп

Цей варіант стрижки кроп також не вимагає особливого укладання. Все що потрібно це регулярно стригтися для збереження пропорцій довжини волосся сторін і верхівки.

4. Кроп з фейдом

Кроп фейд

Додавання фейду відмінно поєднується зі стрижкою кропу. Застосування цієї техніки надасть цій класичній стрижці більш сучасного вигляду.

5. Текстурований кроп

Текстурированный кроп

Для того щоб надати вашій стрижці кропу більш бунтарський вигляд, нанесіть трохи помади для укладання на локони і розтріпайте их у напрямку укладання. Волосся на маківці має бути довгим або середнім. Не використовуйте багато засобів для укладання, щоб не зіпсувати результат.

6. Відрізаний кроп

Отрезанный кроп

У цьому варіанті волосся з боків і ззаду різко стає коротким без переходу. Стрижка дуже круто виглядає і майже вимагає стилізації засобами для укладання.

7. Прямий кроп

Прямой кроп

Якщо ви володар прямого волосся, то прямий кроп зробити простіше простого. Після стрижки потрібно просто розчесати волосся на маківці і можна скористатися спреєм для укладання для збереження зачіски протягом цілого дня. Якщо ж у вас кучеряве волосся, то для прямого кропу доведеться скористатися праскою.

8. Кроп андеркат

Кроп андеркат

Ще один відмінний варіант, що додає гостроти класичній стрижці кроп. Коротко стрижені або голені боки і довше волосся на маківці, частина з яких спадає на лоб. Зачіска приваблює разючим та різким контрастом.

9. Кроп для залисин

Кроп для залысин

Відмінний варіант приховати залисини – використовувати зачіску кроп. Якщо волосся на лобі росте буквою М, цей стиль допоможе вам. Розтушуйте волосся вашої чубчика використовуючи засіб для укладання.

10. Кроп з кучерями

Кроп с кудрями

Кучеряве волосся – не привід відмовлятися від стрижки кроп. Волосся з боків можна стригти відразу коротко або робити плавний перехід. Довжину волосся задньої частини верхівки можна зменшити, а інші локони повинні спадати на лоб.

12. Зачесаний кроп

Зачесаный кроп

Ідеальний стиль для будь-якого типу обличчя. Волосся на маківці має бути середньої довжини. При укладанні їх потрібно висушити феном, відводячи убік круглою щіткою. Далі використовуйте невелику кількість воску та злегка закріпіть лаком для волосся. Срижка чудово підійде як для ділової зустрічі, так і для відпочинку в неформальній обстановці.

13. Кроп зі скін фейдом

Кроп со скин фейдом

Найбільш екстремальний фейд стиль, коли волосся з боків і ззаду переходить у шкіру. Стрижка дуже ефектно виглядає з темним волоссям.

14. Кроп з низьким фейдом

Кроп с низким фейдом

При низькому переході волосся звужується помітно нижче, ніж зі скін фейдом. Низький фейд з боків і скуйовджені локони на маківці створюють відмінний контраст і чудово виглядають.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

BeardBro